Облгази очікує нова хвиля позапланових перевірок

Облгази по всій Україні продовжують незаконно нараховувати коефіцієнти приведення обсягів спожитого газу до стандартних умов. Про це свідчать більше 1000 скарг від побутових споживачів газу, які вони надіслали до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Ці звернення є приводом для проведення перевірок дотримання умов ліцензійної діяльності регіональними газовими компаніями.

Відповідні дані опублікувала Державна регуляторна служба України (ДРС).

У повідомленні ДРС йдеться, що 22 квітня Експертно-апеляційна ради з питань ліцензування при Державній регуляторній службі розгляне звернення НКРЕКП щодо погодження проведення позапланових перевірок діяльності облгазів.

Наразі, на протиправні дії газових компаній поскаржилися побутові споживачі з 16 областей України (Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської). В ДРС додають, що всі скаржники або їх представники можуть бути присутніми на засідання Експертно-апеляційної ради в понеділок 22 квітня.